BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfötter 11843063
*
nr 1184 3063
Bordslampfötter
2 st, Tilgman Keramik
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2018
kl 20:40:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/5 16:14:54
1
Vinnande bud
21/5 16:50:11
2
200 kr
21/5 16:50:11
1
250 kr (Budbetjänt)
21/5 16:50:23
2
300 kr
21/5 16:50:23
1
350 kr (Budbetjänt)
21/5 16:52:42
2
450 kr
21/5 16:52:42
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor tilgman keramik tilgmans keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:23
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:47
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:42
*
Bordslampfötter
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
nr 1184 3063
Bordslampfötter
2 st, Tilgman Keramik
Kondition: skadad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/5 16:14:54 | 1 | Vinnande bud |
21/5 16:50:11 | 2 | 200 kr |
21/5 16:50:11 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
21/5 16:50:23 | 2 | 300 kr |
21/5 16:50:23 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
21/5 16:52:42 | 2 | 450 kr |
21/5 16:52:42 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor tilgman keramik tilgmans keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:23 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:47 -
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:42